СТУДІЇ
РОЗВИТКУ

Футбольний клуб

Тренування з футболу проводяться для учнів 1-11 класів на стадіоні "Гармонії" з сучасним штучним покриттям. Команди, які формуються за віковими категоріями, регулярно змагаються в матчах та чемпіонатах.

Футбольна команда "Гармонія приват"- багаторазовий переможець міських та національних чемпіонатів з футзалу.

Футбол виховує командний дух, прагнення до перемоги, учить роботі над собою та своїми помилками.

Шкільний театр

Театральні постановки - це багаторічна традиція "Гармонії". У них беруть участь майже всі учні школи, учителі і навіть батьки!

Завдяки театральній студії діти вчаться акторській майстерності, художньому слову.

Гра в шкільному театрі допомагає чудово розвивати вміння імпровізувати та володіти собою.

Студія сучасного танцю

Учні студії навчаються найновішим танцювальним стилям і напрямкам: джаз-фанк, хіп-хоп, хаус,
вакінг, вог, контемпорарі.

Заняття проводить багаторазова чемпіонка України і Європи, Кубка світу з сучасних танців, суддя Національної категорії Асоціації сучасного танцю України Павличенко Катерина.

Колектив бере участь у концертах, конкурсах, фестивалях, про що свідчать численні грамоти й дипломи.

Курс лідерства та блогерства

Блогерство - те, без чого важко уявити сучасний світ.

Вихованці курсу вчаться грамотно вести сторінки в різних соцмережах, створювати соціальні медіапроєкти, працювати в команді, говорити на камеру, писати сценарії, знімати красиві фото та відео.

Курс допомагає побороти страхи роботи перед камерою, вчить бути лідером думок, дає можливість брати участь у міжнародних та національних конкурсах.

Інструментальна студія

Діти навчаються грі на фортепіано та синтезаторі, акомпонують вокалістам, музичать у різноманітних жанрах (від класики до джазу).

Заняття проводяться індивідуально 2 рази на тиждень, що покращує взаєморозуміння та контакт учня з педагогом.

Щороку у квітні проводиться звітний концерт,на якому виступають усі учні студії.

Майстерня ліплення

Основою занять є ліплення з глини. Заняття допомагають дитині освоювати простір, розвивати його конструктивні здібності, вчать знаходити правильні співвідношення частин та цілого, розвивають дрібну моторику.

Ліплення з глини особливо корисне, тому що розвивають просторову уяву та творче мислення.

У “Гармонії” майстерню відвідують учні початкової та середньої школи двічі на тиждень.

Студія образотворчого мистецтва

Діти початкової школи отримують базові знання про композицію, малюнок та живопис, засвоюють різні техніки малювання, вивчають основи кольору та відображають себе в різних жанрах мистецтва.

Молоді художники перемагають у конкурсах різного рівня, беруть участь у виставках та міжнародних пленерах молодих художників у Чехії, Німеччині та Великобританії .

Заняття в художній школі дають можливість стати талановитими, цілеспрямованими та гармонійними людьми!

Керує студією образотворчого мистецтва член Союзу художників України Французова О.Е.

Шаховий клуб

Юні інтелектуали «Гармонії» вчаться гри в шахи вже з 1-2 класів. Усі охочі учні можуть відвідувати шаховий клуб, що працює двічі на тиждень.

ЕЩорічно проводяться змагання на першість класів і чемпіонат школи. Переможці беруть участь у міських та обласних змаганнях, міжнародних турнірах пам'яті Ю. Геллера.

За час роботи шахового клубу підготовлено більше 80 спортсменів, які виконали юнацький та ІІІ дорослий розряди; 4 учні виконали ІІ та І дорослі розряди.

Вокальна студія

Вихованці студії мають можливість удосконалювати свої навички, беручи участь у концертах і численних творчих проєктах школи, а також за її межами - районних, міських, обласних конкурсах та фестивалях.

Заняття проводяться двічі на тиждень індивідуально або в групі від 2 до 8 осіб.

Ми намагаємось донести до кожної дитини відчуття радості та задоволення від того, що вона займається цікавою та корисною справою.

Секція ушу

Ушу має глибоку філософську базу. Тренування розвивають силу духу, наполегливість, зібраність, відповідальність і дисципліну.

Заняття проводить досвідчений учитель, заслужений тренер України Федорцов Володимир під керівництвом свого наставника Му Юйчуня, який зайняв перше місце на Чемпіонаті Світу з традиційного ушу в Китаї 2012 р.

Серед наших учнів є переможці та призери першості Одеської обласної федерації ушу.