СТАРША
ШКОЛА

У старшій школі ОПСШ “Гармонія” навчаються цілеспрямовані учні з різнобічними поглядами на світ. Ми створюємо умови для здобуття стійких знань. Мова навчання - російська.
 Серйозний підхід до вивчення української мови, а також вивчаються англійська, французька та німецька мови. Середня наповнюваність класів - 17 учнів, що дозволяє педагогу приділити увагу кожному учню. Обов'язкові консультації та тьюторський супровід.

Школа піклується про здоров'я та безпеку учнів:  3-разове харчування, медичне обслуговування, психолог, охорона та відеоспостереження протягом усього навчального дня - з 8:30 до 18:00. Шкільний автобус доставляє учнів в усі райони міста.

Підходи до навчання

Шкільна форма
Соціальні проєкти
Шкільні традиції
Благодійність

ПІДХОДИ ДО НАВЧАННЯ

Інтегровані уроки
Проєкти
Edusсrum
STEAM-освіта
Дослідження з PHYWE
Перевернуті уроки
Індивідуальні освітні маршрути
Робототехніка
Риторика
Тьюторство

Вивчення іноземних мов

Викладачі іноземних мов керуються єдиним принципом успіху від “Я не вмію” до “Я можу!”, від “Я не хочу” до “Я захоплений!” та від “Я впораюсь” до “Я перевершу!”

Випускники оволодівають англійською мовою на рівні, який дозволяє скласти Кембриджський незалежний сертифікаційний тест FSE та IELTS.

Мовна практика в Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

Інтенсивне занурення в англійську середу та удосконалення розмовної мови під керівництвом викладачів з Оксфорда,проживання в резиденції в місті Уокингем, графство Беркшир, в найбільш екологічно чистому містечку Великобританії, захоплюючі екскурсії Англією - все це незабутні враження та яскраві емоції учнів “Гармонії” під час літніх канікул!

Підходи до розвитку

Профорієнтація
Участь у конкурсах
Перемоги в олімпіадах
Творчі виступи

ЕКОЛОГІЧНІ ЕКСПЕДИЦІЇ

Вже більше 5-ти років учні 8-10 класів проводять літо в складі учасників екологічної експедиції. Це перші кроки в боротьбі за екологію рідного краю та перші наукові відкриття. Діти спостерігають за погодними явищами на базі гідрометцентру ОДЕКУ, вивчають флору та фауну рідного краю, досліджують птахів та кільцюють їх під керівництвом відомого в Україні еколога, доктора наук Івана Русєва.

Учні створюють екологічні стежки, беруть участь у Міжнародних екологічних конференціях під егідою ПАШ ЮНЕСКО.

ШКІЛЬНИЙ ПСИХОЛОГ

Дитину в “Гармонії” ми бачимо не саму по собі, а в складній системі соціальної взаємодії. Ми створюємо для дітей особливе освітнє середовище.

Психологи школи проводять індивідуальні та групові консультації, корекційні заняття та тренінги, діагностику, яка дозволяє визначити сильні сторони особистості та допомогти подолати труднощі. Старшокласникам допомагають виявити особистісні якості, які можуть стати в нагоді при виборі майбутньої професії.

Особливу увагу приділяють формуванню здорової самооцінки, розвитку емоційного інтелекту та комунікативних навичок - це найголовніші складові гармонійного розвитку особистості.