Одеська приватна
спеціалізована школа
“Гармонія” І-ІІІ ступенів

Приватна школа “Гармонія”

Школа була створена в 1996 році. Наразі “Гармонія” - це сучасна школа, що входить в ТОП-10 шкіл міста та ТОП-200 шкіл країни. Тут поглиблено вивчають іноземні мови та інформаційні технології, а також учні додатково відвідують творчі студії розвитку.

Наша місія - соціальна відповідальність, гармонійний розвиток кожного учня, спрямований на успіх.

Для досягнення цієї мети ми створюємо позитивне, демократичне середовище, у якому учні досягають успіху в навчальній та соціальній сферах.

ТРИЄДИНА ЦІЛЬ

НАВЧАННЯ

• Системне мислення
  • Лідерські навички

ВИХОВАННЯ

• Етикет
  • Емоційний інтелект

РОЗВИТОК

• Soft skills
  • Науковий орієнтир

НАШІ ЦІННОСТІ

Взаємоповага:

будуємо стосунки, спираючись на повагу один до одного

Взаємопідтримка:

об'єднуємось в одну єдину,
дружну команду

Відповідальність:

усвідомлюємо те,
що робимо й говоримо

Свобода самовираження:

цінуємо нові думки, судження й теорії

Розвиток:

безперервно вчимося, експериментуємо та аналізуємо

Благодійність:

турбуємося про тих, хто потребує

Міжнародна співпраця “Гармонії”

International Conference of Chief Justices of City Montessori School
International Week at St.Wilfrid’s Catholic High School
Özel ALEV Okulları
ПАШ UNESCO

Cambridge English School

“Гармонія” - одна з шести шкіл в Україні та єдина школа в Одесі та Одеській області, яка підписала Меморандум про співпрацю з двома освітніми департаментами Кембрідж: Cambridge English Language Assessment и Cambridge University Press.

НАШІ ТРАДИЦІЇ

Традиційно в “Гармонії“ проходять концерти, театральні спектаклі, конкурси пісні, танцю, літературного читання, День здоров’я, щорічний благодійний ярмарок, тижні hand made.

Відгуки батьків

мама учнів 6 і 4 класів

Завжди з гордістю рекомендую “Гармонію“. Я зі спокійною душею відправляю своїх дітей до школи. Знаю, що вони здобудуть знання в необхідному обсязі, будуть нагодовані, у безпеці, після уроків погуляють і вивчать уроки.

батьки учня 4 класу

Хочемо зазначити, що навчальна програма складена професійно - дитина розвивається і пізнає науки поглиблено. На спортивних змаганнях “Гармонія” завжди серед призерів, а футбольна команда - одна з найсильніших у міському чемпіонаті.

мама учня 7 класу

Хочу відзначити високий рівень знань іноземних мов. Чуйні викладачі та адміністрація. Син із задоволенням ходить до школи, оскільки в школі дружня атмосфера, йому комфортно та цікаво.

батьки учня 3 класу

У “Гармонії” вчать самостійності. У вільний від навчання час діти відвідують студії розвитку прямо на території школи, а також беруть участь у культурних та спортивних заходах.

мама учнів 2 і 7 класів

Сильний викладацький склад та сприятливе навчальне середовище сприяють інтелектуальному зростанню дитини, творчий та інноваційний підхід допомагає підтримувати у дітей мотивацію і залученість. Рекомендую школу “Гармонія”!

Літній табір

Щороку в школі "Гармонія" працює дитячий табір, який включає в себе відпочинок на морі, прогулянку на катері, тенісний клуб, катання на конях на фермі дядечка Бо, тематичні вечірки, аквапарк, дельфінарій, ботанічний сад, прогулянки в парках, музеї, виставки, кіно, боулінг, лего-центр, екскурсії, пікніки, лазер-клуб та ще багато іншого, що допомагає нашим дітям провести незабутній перший місяць літніх канікул та отримати заряд позитивних емоцій.

Літній табір в Греції “Корелко”

Щорічно школа “Гармонія” разом з ЮНЕСКО пропонує учням провести незабутні канікули в спортивно-освітньому центрі “Корелко” на березі Егейського моря. Двотижневе перебування включає мовну практику англійської та грецької мови, спортивну програму та захоплюючі екскурсії, що в поєднанні з унікальною природою дозволяє оздоровитися як фізично, так і духовно.