STEАM- освіта - це

Якщо розшифрувати абревіатуру STEАM, то вийде: S - science, T - technology, E - engineering, A - art і M - mathematics.

STEАM- освіта - це

Абревіатура STEAM (science - наука, technology - технологія, engineering - інжиніринг, arts and math - мистецтво і математика) має на увазі інтеграцію знань даних наук і здатність застосовувати їх на практиці. Завдяки STEM-підходу діти можуть розвиватися відразу в декількох предметних областях - інформатики, фізики, технології, інженерії та математики, розуміючи, що у досліджуваної, часом нудною, теорії є і прикладний характер. Наприклад, освітні рішення LEGO Education - частини всесвітньо відомої групи компаній LEGO - націлені якраз на розвиток STEM-компетенцій і навичок: науково-дослідних, інженерно-технічних, математичних і проектних.

Під час STEAM-уроків в центрі уваги знаходиться не вчитель, а практичне завдання, яку потрібно вирішити. Учні вчаться вирішувати це практичне завдання шляхом проб і помилок, а не вивчають "суху" теоретичну частину.

STEAM-освіта дозволяє вчителям наочніше пояснювати необхідний матеріал, тому що поруч з теорією діти відразу бачать як це виглядає в реальному житті.
 

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?
МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО!

Вкажіть свої контактні дані або подзвоніть нам:

+38 (068) 201 88 52