Греція. Лето 2022

Школа «Гармонія» спільно з ЮНЕСКО та Міжнародною громадсько-культурною організацією «Сучасні Аргонавти» запрошує учнів 3-9 класів провести незабутні канікули у спортивно-освітньому центрі на березі Егейського моря.

Веселі уроки англійської та грецької мови, спортивна програма та захоплюючі екскурсії у поєднанні з унікальною природою та комфортабельним проживанням дозволять оздоровитись як фізично, так і духовно! Активне проведення часу передбачає живе спілкування з однолітками і мінімальне використання гаджетів.

Пакет послуг:

*Проживання в готелі на березі моря;

*3-разове харчування;

*Викладання англійської та грецької мови щодня;

*Ігри, вікторини та змагання під наглядом професійних вожатих;

*Уроки хореографії, танці;

*Щоденні спортивні заняття;

*Море та басейн;

*Медичне обслуговування;

1. Афіни – столиця Грецької Демократичної Республіки. Екскурсія на весь день з відвідуванням Акрополя, історико-археологічної пам'ятки просто неба та одного з найбільших у Європі історико-археологічного музею. Оглядова екскурсія по місту. Вільний час для прогулянки та відвідування сувенірних магазинів.

2. Морська екскурсія на острів Евбея – другого за величиною у Греції та одного з найбільших у Європі. Відвідування історичного музею, срібної лавки із сувенірами, купання на острові. Самостійна прогулянка з вожатими.

3. Мис Суньйон з відвідуванням історико-археологічного храму Посейдона, купання в рідкісному в природі озері Вульягменіс; купання з рибками, які благотворно впливають на організм людини.

4. Екскурсія на Олімпію: 2-денна екскурсія з відвідуванням 2-х музеїв, Каримського каналу, нової олімпійської дороги. Олімпія – одне з найшанованіших святилищ античного світу, присвячене отцю богів Зевсу. Ночівля в Каламаті – культурна столиця Греції, купання на Пелопоннесі. У вартість екскурсії включено: проїзд, екскурсії, відвідування музеїв, готель, вечеря та сніданок.

У вартість путівки входять:

Проживання;

3-разове харчування;

Екскурсії (Афіни та острів Евбея);

Трансфер в/з табору;

Вартість путівки – 460ЄВРО

Окремо оплачується:

Додаткові екскурсії**: Олімпія – 100 євро;

Мис Суньйон – 50 євро;

Авіапереліт;

Страхування;

Доручення на виїзд дитини у супроводі керівників групи.

** Вказано попередню вартість екскурсій, остаточна вартість буде відома ближче до дати виїзду.

Орієнтовні дати поїздки: 16 червня – 29 червня (14 днів).

Набір до групи відкрито до 18 березня.

Вітається оперативний збір групи для раннього бронювання квитків.

Додаткова інформація за тел.

+380677301133 Олеся Григорівна

+380974978492 Мар'яна Миронівна