ПОЧАТКОВА
ШКОЛА

У початковій школі “Гармонія” ми виховуємо вільних, творчих, упевнених у собі учнів, які вміють самостійно приймати рішення. Наші діти забезпечені якісним навчанням. Основна мова викладання - російська. Обов’’язковими для вивчення є українська, а також англійська мови. Уроки робототехніки на базі конструкторів LEGO Education. Середня наповнюваність класів - 17 учнів, що дозволяє педагогу та його асистенту приділяти увагу кожному учню.

Школа турбується про здоров’’я та безпеку учнів: 3-разове харчування, медичне обслуговування, психолог, охорона та відеоспостереження протягом усього навчального дня - з 8:30 до 18:00. Шкільний автобус доставляє учнів у всі райони міста.

Принципи роботи з учнями

турбота
радість
активність

Система навчання

Проєктні дні
Робототехніка на базі конструкторів LEGO Education
Комплексні уроки
Розвивальне навчання Ельконіна-Давидова
Індивідуальні освітні маршрути
Matific

Вивчення англійської мови

Викладачі іноземних мов керуються єдиним принципом успіху від "Я не вмію" до "Я можу!", від "Я не хочу" до "Я захоплений!" і від "Я впораюся" до "Я перевершу!

Учні опановують англійську мову на рівні, що дозволяє пройти Кембріджський незалежний сертифікований тест Movers (після закінчення 4-го класу).

Студії розвитку для початкової школи

ФУТБОЛ
МАЛЮВАННЯ
ЛІПЛЕННЯ
УШУ
ШАХИ
ТАНЦІ
ВОКАЛ
ТЕАТР

Дитячий психолог

Перед тим як вступити до школи наш психолог проводить діагностику психологічної підготовки до навчання.
Для дошкільнят важливим є вміння концентрувати увагу, керувати емоціями, спілкуватися з учителем та ровесниками, бути фізично розвиненим.

Психологічна підготовка до школи, перш за все, проявляється в наявності у дитини мотивації, яка дозволяє їй ефективно включитися в навчальний процес.

А під час навчання психолог початкової школи проводить індивідуальні та групові консультації, корекційні заняття та тренінги, діагностику, яка дозволяє визначити сильні сторони дитини та допомогти подолати труднощі.