МІЖНАРОДНІ
ПРОЕКТИ

Cambridge English School

“Гармонія” - одна з шести шкіл в Україні та єдина школа в Одесі та Одеській області, яка підписала Меморандум про співпрацю з двома освітніми департаментами Кембрідж: Cambridge English Language Assessment и Cambridge University Press. “Гармонія” є ТОП-партнером Cambridge і офіційним центром з підготовки до Кембріджських екзаменів.

International Conference of Chief Justices of City Montessori School

Щорічно в Індії в City Montessori School проходить Міжнародний симпозіум Верховних суддів країн світу. На нього запрошуються спеціальні гості. У якості спеціального гостя “Гармонія” брала участь у створенні Міжнародного дитячого парламенту.

International Week at St.Wilfrid’s Catholic High School

Наша школа 14 років брала участь в International week. Тижневе перебування учнів старших класів у школі Великобританії: мовна практика, проживання в амбасадорів, робота в соціальних проєктах, участь у воркшопах, неодноразова перемога в “Конкурсі талантів”, освітні екскурсії.

Özel ALEV Okulları

З 2011 року турецька школа Özel ALEV Okulları радо приймала учнів 5-7 класів з усього світу. У рамках проєкту діти знайомились з культурою країни та побуту, проживаючи в родинах амбасадорів; вивчали історію країни, відвідуючи відомі пам'ятки Стамбула; відмічали державне свято, присвячене незалежності Туреччини та дітям усього світу.

ПАШ UNESCO

“Гармонія” стала членом ПАШ ЮНЕСКО в 2012 році за освітньою темою “Освіта для стійкого розвитку”, що передбачає використання сучасних педагогічних технологій, співпраця зі школами країн світу, прагнення здобути європейську освіту.

Літній табір у Греції "Корелко"

Щорічно школа “Гармонія” разом з ЮНЕСКО пропонує учням провести незабутні канікули в спортивно-освітньому центрі “Корелко” на березі Егейського моря. Двотижневе перебування включає мовну практику з англійської та грецької мов, спортивну програму та захоплюючі екскурсії, що в поєднанні з унікальною природою дозволяє оздоровитися як фізично, так і духовно.