ЮНЕСКО

З 2012 року Одеська приватна спеціалізована школа «Гармонія» поповнила ряди членів проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» і отримала статус «школа-учасниця».

ЮНЕСКО

Проект «Мережа асоційованих шкіл ЮНЕСКО» (ПАШ) був ініційований ЮНЕСКО в 1953 році. На сьогоднішній день Проект об'єднує 7500 організацій в 174 країнах. Проект асоційованих шкіл ЮНЕСКО - один з найбільш успішних і тривалих проектів Організації. У Російській Федерації в ПАШ працюють 189 асоційованих шкіл в різних регіонах країни.
Учасників проекту в усьому світі об'єднують основні напрямки діяльності:

• Поширення інформації про ООН та ЮНЕСКО
  • Екологія, охорона навколишнього середовища
  • Вивчення всесвітньої культурної і природної спадщини
  • Права людини, права дитини, демократія, ненасильство
  • Освіта для стійкого розвитку

За час роботи в проекті учні школи:

• успішно брали участь в чотирьох Всеукраїнських конференціях асоційованих шкіл ЮНЕСКО (2012, 2013,2014, 2019, 2 021);
  • були призерами Міжнародної онлайн-ігри ПАШ ЮНЕСКО «Наше надбання» (2012 (третє місце), 2014 (друге місце), 2018 (друге місце);
  • ініціювали і провели Всеукраїнську олімпіаду серед шкіл з розвиваючим навчанням Ельконіна-Давидова;
  • організували проведення щорічної благодійної ярмарки «Щедра субота»;
  • брали участь і стали призерами у Всеукраїнських благодійних проектах «Добро починається з тебе»