Благодійність

З листопада 2007 року в школі «Гармонія» реалізується благодійний проект «Від серця до серця» (допомога дітям-сиротам, дітям з особливими потребами, вихованцям притулків для неповнолітніх та спеціалізованих шкіл-інтернатів, ветеранам і інвалідам Другої світової війни). Учасниками проекту є учні 1-11 класів, їх батьки та вчителі.

Благодійність

В рамках реалізації даного проекту щорічно проводяться заходи:

  1. Благодійні акції «Діти дітям», «Ми вас пам'ятаємо» з метою збору подарунків для вихованців притулків і дитячих будинків, дітей з особливими потребами, дітей біженців, ветеранів Другої світової війни і т.д.
  2. Привітання на дому з Днем Святого Миколая, Новорічними та Різдвяними свят дітей з особливими потребами, які не можуть самостійно пересуватися.
  3. Культурно-благодійні театралізовані акції для учнів спеціалізованих інтернатів, вихованців дитячих будинків і притулків, пацієнтів центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів, дітей біженців.
  4. Уроки толерантності з різної тематики для дітей біженців.
  5. Декада пам'яті (вшанування на дому ветеранів та інвалідів Другої світової війни).
  6. Участь в міських форумах «Територія добрих справ становится багатішою».

     Даний проект нагороджений грамотами Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та міського благодійного фонду «Молода громада», а також неодноразово ставав фіналістом Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе».
     В травнем 2017 року вперше було проведено благодійний ярмарок # ЩедраяСуббота, яка стала вже традиційним, улюбленим справжнім сімейним святом. При підготовці до неї, протягом навчального року учні нашої школи беруть участь в майстер-класах, під час яких виготовляється продукція для продажу. На ярмарках вдалося зібрати 433 400 гривень на допомогу шести хворим дітям.

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?
МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО!

Вкажіть свої контактні дані або подзвоніть нам:

+38 (068) 201 88 52