Благодійність

З листопада 2007 року в школі «Гармонія» реалізується благодійний проект «Від серця до серця» (допомога дітям-сиротам, дітям з особливими потребами, вихованцям притулків для неповнолітніх та спеціалізованих шкіл-інтернатів, ветеранам і інвалідам Другої світової війни). Учасниками проекту є учні 1-11 класів, їх батьки та вчителі.

Благодійність

В рамках реалізації даного проекту щорічно проводяться заходи:

1. Благодійні акції «Діти дітям», «Ми вас пам'ятаємо» з метою збору подарунків для вихованців притулків і дитячих будинків, дітей з особливими потребами, дітей біженців, ветеранів Другої світової війни і т.д.
  2. Привітання на дому з Днем Святого Миколая, Новорічними та Різдвяними свят дітей з особливими потребами, які не можуть самостійно пересуватися.
  3. Культурно-благодійні театралізовані акції для учнів спеціалізованих інтернатів, вихованців дитячих будинків і притулків, пацієнтів центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів, дітей біженців.
  4. Уроки толерантності з різної тематики для дітей біженців.
  5. Декада пам'яті (вшанування на дому ветеранів та інвалідів Другої світової війни).
  6. Участь в міських форумах «Територія добрих справ становится багатішою».

Даний проект нагороджений грамотами Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та міського благодійного фонду «Молода громада», а також неодноразово ставав фіналістом Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе».
     В травнем 2017 року вперше було проведено благодійний ярмарок # ЩедраяСуббота, яка стала вже традиційним, улюбленим справжнім сімейним святом. При підготовці до неї, протягом навчального року учні нашої школи беруть участь в майстер-класах, під час яких виготовляється продукція для продажу. На ярмарках вдалося зібрати 433 400 гривень на допомогу шести хворим дітям.